Гайсин

Новини


Фестиваль ранкової зарядки «Рух заради здоров'я»

         Уже стало доброю традицією, з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров`я, щороку відзначати 7 квітня як Всесвітній день здоров`я. Його мета – привернення уваги громадян до проблем формування та підтримки здорового способу життя, проведення широкої інформаційної кампанії з обговорення проблем здоров’я, організація масових спортивних заходів, залучення волонтерів до їх проведення.
З метою збереження і зміцнення здоров’я дітей, формування ціннісного ставлення до власного здоров’я   сьогодні у школі учителем фізичної культури Кочерягіним Р.В. організовано та проведено ряд  заходів у рамках фестивалю ранкової зарядки «Рух заради здоров’я»:  загальношкільна лінійка «Бути здоровим-це престижно!», виховні години: у 1 -4 класах –  «Я зростаю - я змінююсь», «Як загартуватись», у 5-8 класах –  «В здоровому тілі – здоровий дух», «Цінуй життя і здоров׳я», у 9-11 класах – «Психологічне та фізичне здоров’я людини – частини одного цілого», «Цінності здоров’я»; фотоконкурс «Я день починаю із зарядки».

        Школярі  відповідально, активно і творчо  віднеслись до заходів і з великим ентузіазмом пропонували свої комплекси вправ ранкової гімнастики, не залишив  байдужим їх і фотоконкурс «Я день починаю із зарядки».

 

07.04.2017 | Aдмін

Вернутись назад